Sude Burcu’dan Mert Öcal’a: Hayatımın anlamısın

Geçen sezon Survivor’da yarışan Mert Öcal, yarışmaya erken veda isimlerden olmuştu. Mert, adadan elendiğindeyse Sude gözyaşlarını tutamamıştı.

Survivor’da tartışmalı da olsa şampiyon olan Nisa Bölükbaşı, Mert’in yakın arkadaşıyla birlikte olduğunu ve onu Sude ile aldattığı iddialarıyla gündemi uzun süre meşgul ederken, sevgilisi Ogeday da bu tartışmaların içinde yer almıştı.

GÖZYAŞLARI UZUN SÜRE DİNMEMİŞTİ

Sude Burcu’nun da bu iddiaları çerçevesinde, gözyaşları uzun süre dinmemişti. Yarışmadan elendiğinde de Mert’e kavuşmuş bu ilişkinin iddiaları aştığı görülmüştü.

NİŞANLANDILAR

Mert Öcal’ın doğum gününü arkadaşlarıyla birlikte kutlayan Sude Burcu, sevgilisinin evlilik teklifi karşısında şoke olmuştu. Kendisinden 13 yaş küçük sevgilisiyle birlikteliği süren Öcal, İzmir’e gidip Sude Burcu’yu ailesinden istemişti. Kız isteme merasiminin ardından Öcal tuzlu kahveyi içtmiş ve ünlü çiftin yüzükleri takılmıştı.

“EN GÜZEL İYİ Kİ”

Sık sık aşk pozlarını paylaşan çiftten 27 yaşındaki Burcu, nişanlısıyla Paris’e gitti. Ünlü isim siyah-beyaz karelerine şu duygusal notu ekledi:

Hayatımın anlamısın sen, bütün hislerim, en güzel iyi ki.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir