Muhammet Yakut, Dilan-Engin Polat’la İlgili Ağızları Açık Bırakacak İddialar Ortaya Attı; Cevap Gecikmedi!

Youtube’ta ‘Deliler Delisi’ adıyla paylaştığı videolarla dikkat çeken Muhammet Yakut, Dilan-Engin Polat çifti ve Dilan Polat’ın ablası Sıla Doğu ile ilgili ortaya birtakım iddialar attı. Bu iddialara Sıla Doğu’dan cevap gecikmedi.

Dilan-Engin Polat çifti, son yıllarda sosyal medyanın en tartışmalı isimlerinden. Lüks hayatlarıyla ve yaptıkları paylaşımlarla gündeme gelen çiftin paralarının kaynağı hep merak konusu oldu.

Eşinin kendisine uçak aldığı iddialarıyla gündeme gelen Dilan Polat, geçtiğimiz günlerde parasının kaynağını açıklamış; “130 tane şubesi olduğunu, güzellik merkezleri için makine üretimi yaptıklarını ve bir ayda bir milyon adet kozmetik ürün sattığını” söylemişti.

Geçtiğimiz günlerde çiftin başının mafyayla derde girdiği, sahibi oldukları güzellik merkezini arayarak tehditle 500 bin TL isteyen kişiyi savcılığa şikayet ettikleri iddiaları gündeme bomba gibi düşmüştü.

Seçim öncesi yayınladığı videolarla gündeme gelen Muhammet Yakut, Dilan-Engin Polat çifti ve Dilan Polat’ın ablası Sıla Doğu ile ilgili çarpıcı iddialar ortaya attı.

“Engin Polat, Dilan Polat, Sıla Doğu bunların ne iş yaptığını biliyor musunuz?” diyen Yakut, iddialarını peş peşe sıraladı.

‘Ben babasını da tanırım. 2012’de yattığım cezaevinde öldü. Babasının anasını niye öldürdüğünü de bilirim. Hangi Batmanlı sanatçıdan dolayı namus davasından öldürdüğünü… Öyle namuslu babaları vardı cezaevinde kahrından öldü”

Yakut, “Engin Polat ile Dilan Polat ne iş yapıyor biliyor musun? Mail order yapıyor kuyumculuk üzerine…” sözleriyle şok etkisi yarattı.

“Sen çıkacaksın Dubai’de kafana taçlardan dolar koyacaksın. Ferrarilere bineceksin. Muhammet Yakut hakkında İstanbul emniyetinde 3 tane şerefsiz emniyetçi ile hakkımda dava açacaksın. Dayınız Murat Ayhan sizi sokaklara atıyor. Holding sahibiydi. Sokakta yatıyordunuz. Telekızlık yapıyordun Sıla Doğu. Allah belanı versin, hakkımda gidip şikayetçi oluyorsun.’

Sıla Doğu ise Yakut’un sözlerine çok sert bir cevap verdi. ““Adımı anarken desturla anın, alnınızı karışlarım.” sözleriyle bu iddialara tepki gösterdi Doğu.

Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x