Müge Anlı sinirden çıldırdı! Aşkı ararken dolandırıldı… Beyefendi siz jigolo musunuz? Geceliğiniz 60 bin TL mi?

Müge Anlı, hafta içi her gün yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına, TikTok’ta kendisini fabrikatör olarak tanıtan bir adama 60 bin TL para kaptıran Hülya isimli bir kadını konuk etti.

Kendisini fabrikatör olarak tanıttığı iddia edilen kişi tarafından dolandırıldığını iddia eden Hülya hakkında konuşan Müge Anlı, “Tanıştığı ilk gün adam 2 bin lira istemiş, Hülya Hanım da vermiş. Onun ardından da kredileri çekmiş. Sonra tabii harç bitti, yapı paydos” diye konuştu.

Kendisini dolandırılan şahsa seslenen Hülya ise, “Benim 10 yaşında bir çocuğum var. Kredi çektim. Ben krediyi mi ödeyeyim, ev kirasını mı? Paramı geri istiyorum” dedi. Müge Anlı, o kişiyi buldu.

Adamın evli olduğunu ve dolandırıldığını öğrendiğinde yaşadığı zor süreci anlatan Hülya Hanım, “24 saatte 1 öğün yemek yiyorum. O da iş yerinde verilen yemek. Oğlum, evde kuru ekmek yiyor” diyerek Müge Anlı’dan yardım istemişti.

Ruhsal olarak boşlukta olduğu bir dönemde aşk ararken dolandırıldığını söyleyen Hülya Hanım mağdur olduğunu vurgulayıp Müge Anlı’dan yardım istemişti. İddiaların odağındaki isim bir süre sonra canlı yayına bağlanıp kendini savundu.

Müge Anlı, adama “Siz jigolo musunuz, geceliğiniz 60 bin TL mi?” diye açık açık sordu.

STÜDYO BİR ANDA KARIŞTI

Dolandırıcı şahıs, Hülya Hanım’ın hangi amaçla para verdiğini anlatmadığını söyledi. Bunun üzerine Müge Anlı, “Sen anlat hangi amaçla para verdi?” diye sorunca olanlar oldu. Stüdyo bir anda gerildi.
Dolandırıcı olduğu iddia edilen adam şu ifadeleri kullandı: “Buluştuğumuzda bana ‘Benim hayatımda ol, senin için ne istersen yapmaya hazırım” dedi.

MÜGE ANLI SONUNDA PATLADI: “SİZ JİGOLO MUSUNUZ?”

Müge Anlı bu sözler üzerine dikkat çeken bir soru yöneltti:
“Pardon! Siz kendinizi meslek olarak nasıl tanıtıyorsunuz, hangi meslek grubu içerisindesiniz beyefendi? Jigololuk yapıyorsunuz tamam yani. Siz bu işi mi yapıyorsunuz? Anlattığınız o. Bunun karşılığında para aldığını söylüyorsan ‘Ben bu işi yapıyorum’ diyorsun. Vergini ödüyor musun diye de sorarım ben sana yani. Nereye, ne vergisi ödüyorsun sen? Yani, senin geceliği 60 bin lira mı?”

SİNİRLER İYİCE GERİLDİ
Dolandırıcı olduğu söylenen adamın jigolo olmadığını söylemesinin ardından kendini savunmaya devam etmesi sebebiyle sinirler iyice gerildi. Müge Anlı, Hülya Hanım’a en kısa sürede borcunu ödemesini söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir